ON TIME Yacht à moteur à vendre
| Prix demandé | EUR 13 950 000 |
| Chantier | 2024, Sanlorenzo, Italy |
| Longueur | 34,2 m |
| Invités | 10 dans 5 cabine(s) |
ON TIME is a motor yacht with an overall length of 34.16 m. The yacht's builder is Sanlorenzo from Italy, who launched On Time in 2024.
Description
ON TIME is a motor yacht with an overall length of 34.16 m. The yacht's builder is Sanlorenzo from Italy, who launched On Time in 2024.
ON TIME features exterior design by Zuccon International Project, with naval architecture by Sanlorenzo.
She offers accommodation for up to 10 guests in 5 suites comprising an owners cabin, 1 VIP cabin, 1 double cabin and 2 twin cabins. She is also capable of carrying up to 6 crew onboard to ensure a relaxed luxury yacht experience.
She has a GRP hull and a GRP superstructure. She is powered by 4 Volvo Penta engines, which give her a top speed of 23 kn.
Voir tous les yachts à la vente
Spécifications
| Prix demandé | EUR 13 950 000 |
| Longueur | 34,2 m |
| Chantier | 2024, Sanlorenzo, Italy |
| Largeur | 8 m |
| Tirant d'eau | 1,4 m |
| Tonnage brut | 245 |
| Vitesse de croisière | 20 nœuds |
| Vitesse maximale | 23 nœuds |
| Pavillon | Malta |
| Position | West Mediterranean |
| Classe | RINA Services S.p.A. (RINA) |
| Designer extérieur | Zuccon International Project |
| Designer d'intérieur | Lissoni Associati |
| Construction | Coque - PRV Superstructure - PRV Pont - Teck |
| Équipage | 6 |
| Invités | 10 |
| Cabines | 5 (3 × double, 1 × double / twin, 1 × twin) |
| Moteurs | 4 × 1 000ch Volvo Penta |
| Générateurs | 2 |
| Propulsion | Quadruple screw diesel yacht |
Featured yachts
Nous contacter et découvrir la différence Burgess dès aujourd'hui.
Avec des bureaux à travers le monde, vous trouverez toujours un courtier de Burgess disponible pour vous aider avec votre demande. Contactez-nous maintenant pour des conseils d'experts sur votre prochaine expérience en yacht de luxe.
À la vente
À la location 2
Editorial
BEOWULF for sale
En savoir plus
SAYONARA price reduction
En savoir plus
30m EBYSHINE for sale
En savoir plus
Fast-track to ownership: New builds nearing completion
En savoir plus
ODYSSEY for sale
En savoir plus
Price reduction: COCOON
En savoir plus